Pozycjonowanie kiedys i dzis

Pozycjonowanie kiedys i dzis

Cokolwiek robisz, można podzielić na 3 części.

Powiedzmy, że zdecydowałeś się dokonać pozytywnych zmian dla zdrowia i dobrego samopoczucia, można sobie wyobrazić 3 główne rzeczy, które można zrobić, by tego dokonać. Jako podstawową zasadę na sukces, będziesz potrzebował odpowiedniej kombinacji tych 3 elementów: ćwiczenia, dobre jedzenie i odpoczynek.

Tak więc w tej hipotetycznej sytuacji, powiedzmy, że zdecydowałeś się zacząć biegać, ponieważ wymaga żadnych członkostwa siłowni i można to zrobić tylko w dowolnym miejscu w dowolnym momencie. Teraz stosuje się regułę 3.

Exercise- Będziesz muszą zrozumieć tendencje organizmu ruchu (form), a ty będziesz chciał dowiedzieć się, jak oddychać podczas biegu, a będziesz chciał mieć cel pamiętać, że ustawiony przed uruchomieniem, który można najprawdopodobniej osiągnąć. Są to tylko trzy rzeczy, możesz mieć więcej oczywiście, ale uważam, że to dobrze, aby uprościć proces.

Żywność Choices- zdecydujesz się kilka nowych wyborów żywieniowych. Zasada 3. zmniejszyć lub wyeliminować smażonych potraw. Ty decydujesz jeść Kliknij tutaj surowe warzywa liściaste i wyciąć produkty oparte o wysokiej zawartości fruktozy syrop kukurydziany. Łatwo zrobić i po około miesiącu można zauważyć ogromną różnicę.

Aby uzyskać więcej spoczynkowe resztę, ty decydujesz wyciąć czynności rozpraszających, które uniemożliwiają snem w regulaminowym czasie gry. Ty decydujesz, ile godzin snu jest optymalna dla ciebie (jest inna dla każdego). Także być może posłuchać relaksującej muzyki przed snem, aby cię uspokoić.

Łatwo jest wybrać coś, co chcesz zmienić, a następnie wyobrazić 3 proste rzeczy, które można zrobić w celu osiągnięcia postępu w realizacji swoich celów.

Jako sławny geniusz Leonardo da Vinci powiedział: "Prostota jest ostatecznym wyrafinowania".

Powodzenia!

Sprawdź więcej ode mnie na Patrick-Warren.com.

Artykuł dzięki:

Author: pozycjonowanie-seo.pl

Share This Post On