Czy mozna pozycjonowac strone samodzielnie

Czy mozna pozycjonowac strone samodzielnie

Stojak z szerokości stopy hip siebie. Zejście do przysiadu z biodra ruchu do tyłu, jakby chciała usiąść na krześle. Kolana powinny pozostać w zgodzie z nóg, bez żadnych "chwiejnych" kolana. Unikać nadmiernego wygięcie do przodu, zachować się w pierś i spojrzeć prosto. Ważne jest, aby zachować pięty na podłodze i nie pozwól kolana wystają w przedniej części stopy.

4. rzuca: Wstań prawej, nogi razem, ręce na boki. Weź wygodne wypad do przodu z jednej nodze, kolano nad utrzymać stopy i za palce. Siadaj na lonży, aż kolana tylną nogę http://www.fizjobalance.pl niemal dotyka podłogi. Trzymaj tułów wyprostowany, klatka piersiowa i głowa do góry. Odepchnąć pięty ołowiu nodze powstać i cofnąć do pozycji wyjściowej i powtórz czynności z drugą nogą.

Czy mozna pozycjonowac strone samodzielnie

5. Stabilność loki Piłka nóg: To ćwiczenie jest dobre dla wzmocnienia ścięgna. Leżeć płasko na plecach na matę do ćwiczeń, z rąk i ramion w dół na boki, położył obie pięty bezpośrednio na balu stabilności. Upewnij się, że piłka stabilność pasuje swój wzrost. Unieś biodra z podłogi, aż ciało tworzy linię prostą od głowy do kostek. Przeprowadzić curl nóg, przynosząc piłkę w pośladki, powrót do pozycji wyjściowej i powtórz. Trzymaj biodra się cały czas przez 12-15 powtórzeń. Wykonaj 1-3 zestawów.

Rozciąga się na mięsień czworogłowy i ścięgna:

Czy mozna pozycjonowac strone samodzielnie

1. Stały quad odcinku: Gdy w pozycji stojącej, sięgnij prawą ręką i wyciągnąć pięty prawej nogi do góry w kierunku pośladków. Przechowywać prawe kolano skierowany pionowo w dół. Przytrzymaj przez 20-30 sekund, przełączyć nogi. Nie odbijanie.

2. Stały ścięgno rozciągliwość: Stań twarzą ławce treningu, umieścić pięty jedną nogą na szczycie ławce. Trzymaj oba kolana miękkie (lekko zgiąć kolano). Bend w biodrze, trzymaj się i dotrzeć do klatki piersiowej obiema rękami na palcach. Przytrzymaj przez 20-30 sekund, przełączyć nogi.Nie odbijanie.

Artykuł dzięki:

Author: pozycjonowanie-seo.pl

Share This Post On