Google Analytics - czym jest

Google Analytics - czym jest

Jaki jest mój adres IP

Adres (IP) oznacza adres protokołu internetowego. Każdy komputer podłączony do Internetu ma przypisany unikalny numer ten składa się z czterech liczb oddzielonych kropkami. Na przykład: 000.00.0.0. Ta mała grupa liczb może się przydać, jeśli szukasz do identyfikacji regionu lub kraju, z którego dany komputer łączy.kosiarka bębnowa Na przykład, jeśli śledzisz ruch na swojej stronie internetowej za pośrednictwem konta Google Analytics, można zobaczyć, co należy do regionu lub kraju witryna jest najbardziej popularny. Jeśli jesteś podobny do mnie, a ty budujesz swoją stronę, a nawet jeśli już wypłacona, aby ktoś zrobił to za Ciebie; zapewne ciągle przeczytać własnych treści, albo sprawdzić, czy link działa. Gdy to zrobisz, to sygnalizuje Google Analytics, że strona otrzymała jeszcze innego gościa, który będzie oczywiście pogorszenie wyników, których szukasz. Aby tego uniknąć, należy wyłączyć swój adres IP z śledzona. Jaki jest mój adres IP? Cieszę się, że pytasz. Wystarczy wpisać "Jaki jest mój adres IP" w wyszukiwarce i będziesz miał kilka opcji odnośnika IP, z których większość jest za darmo.

Jak wykluczyć Twój adres IP

Google Analytics - czym jest

Od swojej "Omówienie: Wszystkie konta", wybierz konto, które chcesz filtrować. Menedżer filtrów powinny znajdować się w profilu użytkownika na stronie, przez całą drogę w prawo. Gdy kierownik filtr został wybrany, kliknij przycisk Dodaj filtr (w prawym górnym rogu tabeli), wymienić filtr (My IP Address). W obszarze Typ filtra, będziesz miał do wyboru dwie opcje. Predefiniowane, będzie już zaznaczona domyślnie i będzie dobrze dla tego filtru. Niestandardowe daje kilka opcji dla bardziej zaawansowanych filtrów. Następnie będą trzy rozwijane menu. Pierwszym będzie "wyłączyć", drugi będzie "ruchu z adresów IP", trzeci będzie ", które są równe". Niż podaj swój adres IP. Następnie pod "Zastosuj filtr do profili witryny", będzie notować swoje Dostępne profile witryn internetowych, kliknij cokolwiek masz filtrowanie, dodać i zapisać zmiany. Pozwoli to wyeliminować wszelkie skośny wyniki z wielokrotnie oglądania własną stronę internetową.

Google Analytics oddanie nam remontu pokoju w Warszawie to dobry pomysł oferuje również kilka innych opcji filtrowania. Na przykład, można wykluczyć ruch ze zbioru adresów IP. Można również wykluczyć ruch z danej witryny internetowej. Albo odwrócić filtr, a tylko śledzić wizyty z określonego zbioru adresów IP lub z danej witryny internetowej. Wszystkie opcje są bardzo przydatne narzędzie. Powodzenia!

Artykuł dzięki:

Author: pozycjonowanie-seo.pl

Share This Post On