Kiedy pozycjonowanie nie pomaga

Kiedy pozycjonowanie nie pomaga

Nie jest tak dużo, że opuchlizna powietrze nie może dostać się do lub z płuc, co prowadzi do natychmiastowej pomocy medycznej. Dziecko z nagłośni będzie wyglądać bardzo chory i może być umieszczona w pozycji statywu (siedzi na jego dnie, pochylając się do przodu na dłoniach), aby stać się najbardziej komfortowo. Najczęstszą przyczyną nagłośni jest bakteria o nazwie Haemophilus influenzae typu B. Na szczęście ta bakteria jest obecnie bardzo rzadko, ponieważ dzieci są szczepione przeciwko niemu.

Inną częstą przyczyną stridorem jest zad. Zad zapalenie i niedrożności, które wynikają z wirusowym zakażeniem górnych dróg oddechowych. Stridor i barky kaszel od zadu prawie zawsze gorzej w nocy i rozwiązać w ciągu dnia, ale w niektórych skrajnych przypadkach, szczekanie przechodzi przez całą dobę. Zad zwykle trwa trzy do pięciu dni. Ponieważ jest to spowodowane infekcją wirusową, że nie reaguje na antybiotyki.

Kiedy pozycjonowanie nie pomaga

Gdy nagle puchnie dróg oddechowych z powodu alergii - zjawisko zwane anafilaksji - może spowodować stridor. Dziecko z anafilaksji będzie prawdopodobnie mieć obrzęk warg i pokrzywka na skórze. Obrzęk warg jest uważany oznaką potencjalnej zwężenia dróg oddechowych.

Kiedy pozycjonowanie nie pomaga

Rzadko naczynie krwionośne lub inne struktury w szyjce przypadkowo owija się wokół dróg oddechowych w trakcie rozwoju płodowego, przy zastosowaniu nacisku na rurę z zewnątrz. To powoduje zwężenie dróg oddechowych, powodując skrzypienie dźwięk stridorem. Struktury owinięte wokół rury są nazywane wstęg lub pierścienie.

Wreszcie nieprawidłowości strun głosowych może powodować stridor. Jeśli jedna lub obie struny głosowe są sparaliżowane, to przestrzeń w drogach oddechowych staje się wąska, ponieważ normalnie mobile vocal cord nie może poruszać się z drogi, aby zrobić miejsce dla przejścia powietrza. Ponownie, gdy powietrze musi przejść przez zwężone przejście, może spowodować stridor.

Wiem, że troszczysz się o swoje dzieci. Jestem rodzicem też. Sprawdź, w jaki sposób udało mi się wychować swoje dzieci do inteligentnych, jaśniejszych dzieci, a można to zrobić też! Nigdy nie jest za wcześnie.

Artykuł dzięki: firma pogrzebowa warszawa

Author: pozycjonowanie-seo.pl

Share This Post On