Kiedy strona nadaje sie do pozycjonowania

Kiedy strona nadaje sie do pozycjonowania

Badanie przeprowadzone w Holandii zasugerował, że 1 na każde 12.000 mężczyzn transpłciowych. Dokładna występowania w Stanach Zjednoczonych, natomiast nie jest znane. Większość mężczyzn do kobiet (MTF) pacjenci transpłciowych odnoszą wieloletnią historię uczucie dyskomfortu w przypisanej płci. Wielu pacjentów MTF zauważyć silną identyfikację z płcią przeciwną, elektrotechmed.com zwykle znany jako zaburzenie tożsamości płciowej lub dezaprobaty płci, od dzieciństwa.fotele biurowe gdynia

Przyczyną transpłciowości jest nieznana, choć sekcja zwłok badania wykazały zmiany w podwzgórzu MTF pacjentów transpłciowych, które były identyczne z samicami genetycznych (JCEM 2000; 85: 2034-2041).

Po problemy psychiatrycznych zostało wyeliminowane za przyczynę zmienionej tożsamości płciowej, terapia hormonalna jest tradycyjnie przewidziana w celu ułatwienia przejścia pacjentów MTF. Niestety, istnieje kilka długoterminowych badań, aby poprowadzić lekarzy dotyczące optymalnego dawkowania i czasu trwania terapii medycznej. W porównaniu z innymi zaburzeniami hormonalnymi, leczenie pacjentów transseksulanych jest więc znacznie bardziej zależne od doświadczenia lekarskim, w porównaniu z opublikowanymi danymi, wytyczne kliniczne obsługiwane.

Kiedy strona nadaje sie do pozycjonowania

Dla większości MTF Transseksualiści pacjentów, cele leczenia obejmują rozwój piersi i zmniejszenia wzrostu męskiego wzorca włosów.

Zmiana głosu wymaga ponownego szkolenia w specjalistycznym centrum. Nie jest wrażliwy na działanie hormonów.

terapia estrogenem jest podstawową terapię hormonalną w celu wywołania tworzenia się piersi. Mimo, że wiele form estrogenów, są dostępne w większości endokrynolodzy rozpocząć leczenie estrogenem ustnej. Estrogeny doustne są zazwyczaj wybrana, ponieważ ta forma leczenia jest stosowany w większości badań klinicznych.

Artykuł dzięki: kurkuma w tabletkach

Author: pozycjonowanie-seo.pl

Share This Post On