Pozycjonowanie Trojmiasto

Pozycjonowanie Trojmiasto

Jeśli zostały czytania moje biuletyny wiesz umieścić duży nacisk na odżywianie dla osiągnięcia ciała, które chcesz. Tak jak ja to widzę, aby uzyskać optymalne rezultaty odżywiania wynosi 45%, reszta / odzysku wynosi 35%, a ćwiczenia wynosi 20%. Tak, I miejsce wykonywania tak nisko. Nie zrozumcie mnie źle szkolenie jest bardzo ważne. Jeśli ktoś z 3 brakuje nie zamierzamy uzyskać wyniki. Ale jedzenie jest oczywiście najważniejsze.

Mając to na uwadze powyższe, przejdźmy do zasady 90% w odniesieniu do żywienia. To jest coś, czego nauczyłem się od Jana Beradi R.D, twórca precyzja i Gourmet Nutrition. Podaję moją wersję tego na 2 strony. To w zasadzie jest siatką, która pozwala śledzić, jak robisz z posiłków w ciągu dnia i tygodnia. Jest to bardzo pomocne narzędzie. Nawet mam problemy z zapamiętywaniem ile posiłków Jadłem w ciągu dnia, zwłaszcza gdy robi się tłoczno.

Co to jest 90%? To w zasadzie jest czymś, co gwarantuje sukces z jedzeniem i piciem. Jeśli przestrzegają żywieniu 90% czasu będzie sukces w swojej kondycji i ciała celów. To jest bardziej dla ogólnej populacji. Sportowców wyczynowych lub physique lub rysunek konkurenci naprawdę trzeba być w 100% zgodne, by odnieść sukces. Ale masz inne rzeczy w swoim życiu dzieje, a 100% jest niezwykle trudne do naśladowania.

opony tychy
Pozycjonowanie Trojmiasto

Dotarcie do 90% będzie również trudne. Zwłaszcza jeśli teraz jesteś zaledwie 50-60%. To zajmie czas. Musisz mieć wolę chcieć i motywację chcieć. To musi stać się nawykiem w twoim życiu, przez resztę swojego życia. Bo dobre odżywianie nie chodzi o to tylko jest dobre dla 3-6 miesięcy, a następnie zatrzymując się i wraca do swoich normalnych sposobów. Jest to zobowiązanie na całe życie.

Iz zaangażowaniem całe życie żywieniu można spodziewać się radykalnych zmian w stanie zdrowia i ciała. Będziesz miał więcej energii, nie będzie chory, jak często będziesz bardziej pozytywne, a będziesz miał więcej zaufania, ponieważ będziesz miał ciało, które kochasz.

To właśnie siatka może zrobić. To może pomóc ci dzień po dniu, tydzień po tygodniu. Użyj tego. Jeśli potrzebujesz więcej po prostu zrobić kopie. Prosimy przekazać to wzdłuż i siatka każdemu czujesz to może pomóc.

Artykuł dzięki:

Author: pozycjonowanie-seo.pl

Share This Post On