Pozycjonowanie Warszawa

Pozycjonowanie Warszawa

Squidoo dostarcza moduły z funkcją czytnika RSS, aby umożliwić Ci łatwo dodać RSS do soczewek Squidoo. Wszystko co musisz zrobić, to wprowadzić adres URL kanału RSS i dodać opis i obiektyw Squidoo jest aktualizowany automatycznie, gdy dodasz coś do paszy.

Cztery podstawowe kroki, aby wykorzystać swój piśmie za pośrednictwem Squidoo

Oto proces użyłem ostatnio wykorzystać moje pisanie poprzez Squidoo:

1. Skonfiguruj kanał RSS do soczewki Squidoo

Aby utworzyć moduł RSS w obiektyw Squidoo i dodaj kanał RSS bloga do tego modułu.

2. Dodać blogu

Możesz zrobić post na swoim blogu na temat istotnych dla obiektywu Squidoo. Bodźcem do tego postu może być zasobem otrzymaniu za pośrednictwem poczty elektronicznej, zakup lub gratisów produktu. Może również pochodzić z delegowania na forum lub blogu komentarz, lub nawet wykonane z odpowiedzi podany do dochodzenia od abonenta lub perspektywa.

3. Edycja obiektyw docelową

Możesz dodać tag lub dwa, aby obiektyw Squidoo odzwierciedlać Twój post. Kiedy ponownie opublikować swój obiektyw będzie aktualizowana z nowych tagów i nowej paszy z wpisu w blogu.

4. Doradztwo listy mailingowej nowego blogu

Można włączyć swój post w e-mail do listy mailingowej. Alternatywnie, można podać tytuł wpisu i link z bloga - w ten sposób ludzie będą zachęcani do odwiedzenia swojego bloga. Z tym ostatnim podejściu, można dodać krótki przegląd produkt partnerski lub usługi wymienionej w swoim blogu. W każdym przypadku należy sprawdzić, czy e-mail zawiera link do obiektywu Squidoo również.

Rezultat: wykorzystując swoje pisanie

Tak więc, z jednego kawałka oryginalnego zapisu, zaktualizowaniu bloga; aktualizowano obiektyw; przechowywane Squidoo, wyszukiwarki i swoich abonentów szczęśliwy; zwiększył swój lensrank Squidoo; zachęcał odwiedzających bloga; oraz poprawić rankingu Google na swoim blogu i obiektyw Squidoo.

Jeśli masz inny związany obiektyw (jak ja), można podać link do blogu z krótkim komentarzem. Będzie to związek efekt wykorzystując swoje pisanie.

To nie jest rzadkością w przypadku obiektyw Squidoo pojawiać się na pierwszej stronie Google w ciągu dwóch tygodni. Niedawno zbudowany jest obiektyw Squidoo kierowania określonego słowa kluczowego dla affiliate marketingu, a obiektyw uplasował się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google dla danego słowa kluczowego w ciągu 8 dni.

Squidoo affiliate marketing jest ułatwione przez moduły RSS fotograf ślubny Gdańsk i obiektów znaczników. Wpływ swoim piśmie jest dodatkowo wzmacniany przez szczególne stosunki Squidoo w Google. Squidoo zapewnia łatwy sposób wykorzystać swoje pisanie i rozwijać swoje dochody partnerski.

Artykuł dzięki:

Author: pozycjonowanie-seo.pl

Share This Post On