Dlaczego wazna jest pozycja naszej strony

Dlaczego wazna jest pozycja naszej strony

urazy kolana stanowią jedną czwartą wszystkich urazów sportowych. Po okresie dojrzewania, dziewczęta mają ogólny więzadła krzyżowego przedniego (ACL) ryzyko kontuzji kolana z 1 w 50. W Kolegium kobiety są 3 razy bardziej narażone na uraz ACL w porównaniu do mężczyzn. Tak, to jest bardzo ważne dla zawodniczki podjąć działania teraz, aby chronić swoje kolana. Czy jesteś piechurem, konkurencyjnego sportowca lub cyklicznych zmian weekend, podstawowe zasady opieki kolanowego zastosowania. Obejmują one wzmocnienie mięśni (zwłaszcza ścięgna i pośladki dla dziewczyn / kobiet) zwiększenie elastyczności, przy użyciu odpowiedniej techniki, przycinanie nadmiar funtów i wiedzieć, kiedy można zwiększać lub zmniejszać aktywność, która kładzie nacisk na kolana. Ten artykuł zawiera listę 15 sposobów, aby chronić kolana i wspólną strukturę wraz z zapewnieniem podstawowych ćwiczeń na wzmocnienie i rozciągnięcie ciała największy staw i otaczające mięśnie.

15 Zasady Do pielęgnacji stawu kolanowego:

1. Pociąg z kobietą, funkcjonalne konkretnego programu szkoleniowego, zwłaszcza dla sportu przestawnych.

2. Praca z trenerem siłowego, który pozostaje na bieżąco w kwestiach szkoleniowych unikalne dla kobiet sportowiec, w szczególności, strategie zapobiegania urazom ACL.

Dlaczego wazna jest pozycja naszej strony

3. Budka dodatkowych funtów i utrzymać idealną wagę ciała. Każdy dodatkowy funt nosisz stawia cztery dodatkowe funty ciśnienia na kolanie podczas spaceru.

4. Sprawdź swoją postawę. Możesz mieć kifozy (zaokrąglone ramiona), lordozy (kołysały powrotem), skolioza (skrzywienie kręgosłupa) , płaskostopie, lub inne problemy, które mogą mieć wpływ na postawy i chodu umieścić dodatkowy nacisk na kolana.

5. Pociąg rdzenia, najsłabszym ogniwem w organizmie. trenować również plecy i biodra, aby grać w atletyczną postawę, pozycję chroniącej kolana.

Artykuł dzięki: http://www.emiro.pl

Author: pozycjonowanie-seo.pl

Share This Post On