Jak pozycjonowanie wplywa na ilosc odwiedzin

Jak pozycjonowanie wplywa na ilosc odwiedzin

Wielu pacjentów transseksualnych MTF interesuje domięśniowych (IM) estrogenów z powodu sugestii obrębie Transseksualiści wspólnocie lepszą odpowiedź tkanki piersi. Ze względu na praktyczny brak IM schematy leczenia, w większości badań klinicznych oraz późniejszego braku danych potwierdzających bezpieczeństwo stosowania, schematy IM nie są zalecane.

Zazwyczaj leczenie rozpoczyna się estrogeny w niskiej dawce, z eskalacją dawki w ciągu ostrożnej 3-12 miesięcy. Rozwój piersi jest zwykle zauważyć na 6-12 miesięcy. Istnieje znaczna zmienność wśród pacjentów MTF dotyczące czasu odpowiedzi na piersi, a stopień reakcji. Rozwój piersi mogą być bardziej widoczne u osób, które są cienkie. Co ciekawe, pacjenci transseksualistów, którzy są 10 lat lub mniej po pokwitania mają bardziej znaczący piersi odpowiedź na leczenie. Istnieje jednak znaczna zmienność.

Jak pozycjonowanie wplywa na ilosc odwiedzin

poziom testosteronu we krwi należy monitorować po estrogeny rozpoczął się testosteronu bramkowym LT; 50 ng / dl. Największe ryzyko związane z terapią estrogenem jest 20x zwiększone ryzyko zakrzepów w naczyniach krwionośnych. Na szczęście, nie wydaje się być zwiększone ryzyko śmierci związane z serca. powikłania krzepnięcia zazwyczaj pojawiają się w ciągu pierwszych 4-12 tygodni leczenia, ale może występować w dowolnym czasie. Terapia Aspiryna jest często dodawany do estrogenów schematów leczenia z powodu tego ryzyka. Jeśli wystąpi zakrzep, terapia estrogenem zostaje przerwane, aby umożliwić ocenę i leczenie. Opcje terapeutyczne po skrzepu musi być przeanalizowane hematolog (specjalista krwi). Może to obejmować inne terapie medyczne lub ostrożne ponowną próbę małej dawce estrogenu z odpowiednim zabezpieczeniem przeciw krzepliwości krwi. Niezależnie od leczenia, uważając regularna kontynuacja jest krytycznie ważna.

Przeprowadzona hematologii może być zalecana przez lekarza, aby wykluczyć takie podstawowej krzepnięcia nieprawidłowość, która została "odsłonięta" przez estrogen.

Artykuł dzięki:

Author: pozycjonowanie-seo.pl

Share This Post On