Marketing internetowy kiedys i dzis

Marketing internetowy kiedys i dzis

WĄSKI dróg oddechowych i stridor (urodzenia 12 miesięcy)

Co dzieje się wewnątrz ciała mojego dziecka?

Stridor to termin medyczny opisujący niski lub piskliwy dźwięk, który można usłyszeć, gdy dziecko wdycha. Jest to spowodowane przez zwężenie dróg oddechowych - tuleję prowadzenia powietrza z jamy ustnej do płuc.adwokatsprawykarne.pl/adwokat-rozwody-gdansk/ Kanał powietrzny może zostać zmniejszone do kilku powodów: ciało obce (takich jak żywność lub małej części zabawki) może utknąć w drogach oddechowych lub przejście może obrzęk na obecność zakażenia lub zapalenia. Być może najbardziej powszechną przyczyną stridorem w młodym dziecko ma do czynienia z jego drogi oddechowe jest zbudowany.

Przejście dla powietrza wykonany jest z tkanki dyskietek, podtrzymywany przez twardą chrząstkę. Jeśli chrząstka nie jest w pełni ukształtowany, potem dyskietka rura może złożyć na siebie i powodują piskliwy dźwięk, gdy powietrze jest wdychane. To samo może zdarzyć się przy sama rura jest zbyt wąska. Warunki te są ogólnie określane jako tracheomalacja (zwężenie w dolnej części dróg oddechowych) lub laryngomalacja (zwężenie górnego odcinka dróg oddechowych). W tych warunkach, stridor pojawia się tuż po urodzeniu i zazwyczaj odchodzi jak oddechowych rośnie i wzmacnia.

Infekcje, które powodują obrzęk w okolicach dróg oddechowych może doprowadzić do stridorem. Najbardziej niebezpieczne z nich nosi nazwę nagłośni, w którym zakażenie powoduje pęcznienie nagłośni - fragment chrząstki znajduje się przy podstawie występu, który jest odpowiedzialny za zapobieganie przedostaniu się pokarmu dróg oddechowych podczas połykania.

Gdy obszar ten zostanie zainfekowany, powoduje nagłe przypadki wystąpienia problemów z oddychaniem, które mogą http://www.plandeki.eu/plandeki stopniowo pogarszać, co może prowadzić do całkowitej niedrożności dróg oddechowych.
Artykuł dzięki:

Author: pozycjonowanie-seo.pl

Share This Post On